All blogging world

چگونه یک پلک فوق العاده بالدار را انجام دهیم

ما همه روزهای خط چشم و روزهای خوب خط چشم را داریم زمانیکه چشمان ساخته شده حتی به دوستان خود نگاه نکنند، به جز خواهران. اما برای من ارزش آزمایش کردن برای پیدا کردن یک swoosh که برای شکل چشم شما مناسب است - و یکی که می توانید آن را به صورت متقارن تکرار کنید - زیرا هیچ چیز مانند بالدار بالدار برای تکمیل یک نگاه وجود ندارد. تمرین کامل می شود در اینجا چگونگی انجام این کار را انجام می دهم - با استفاده از بهترین چسبنده ای که من پیدا کردم، مارک ژاکوب جیکس Marc'er قلم مژه خط چشم در Blacquer. من عینک های قلم را کمی ساده تر از قلم ها پیدا می کنم، به طوری که اگر شما به خط چشم باز بالدار جدید، این Marc'er جادویی ممکن است فقط تبدیل شدن به بهترین دوست جدید خود را.

مرحله 1

من با یک سایه چشم ساده به عنوان یک پایه برای تکمیل خط چشم شروع می کنم. من عاشق ساختن آرایش می شوم، بنابراین اغلب از پالت بلوز استفاده می کنم. عینک آفتابی با 3 پالت در شعله برای این کار عجیب است. این رنگدانه به اندازه یک پالت معمولی چشم است. پس از آن، خطوط را با کشیدن یک خط کوتاه از گوشه بیرونی چشم، همانطور که در زیر منحنی خط مورب پایین تر قرار می گیرم، طراحی می کنم.

گام 2

خطی را در تمام پلک های بالا قرار دهید، از مجرای اشک آور تا لبه بیرونی خط پایین. این به شما کمک می کند تا کمی چشم را از گوشه بیرون بیاورید تا پوست را صاف کنید تا لاینر هموار شود.

مرحله 3

فاصله بین نقطه بیرونی خطوط و خط خطوط را پر کنید، اطمینان حاصل کنید که شما هیچ فضایی خالی را ترک نکنید.

مرحله 4

لمس نکات نهایی را به شکل خود اضافه کنید. من عاشق یک برجستگی خوب در مجرای اسهال و استخوان مورچه هستم، بنابراین از پالت برجسته شیک در بوسه کلئوپاترا استفاده کردم. به راحتی می توانید خط چشم خود را سفارشی کنید به طوری که دوست دارید؛ نگران نباشید خط را ضخیم تر کنید یا آن را نازک تر کنید تا با شکل چشم شما مناسب باشد. من با یک جفت ضربه های مورد علاقه من در حال حاضر توسط Huda زیبایی در سبک Noel به من نگاه کرد. من هم سبک Samantha خودم را دوست دارم، که اثر بسیار زیبایی دارد.
+ نوشته شده در  جمعه 17 آذر 1396ساعت 4:48  توسط All blogging world  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]